wideo

3 cytaty z Biblii, które nauczyły mnie życia

14 lutego 2017

Jak podchodzić do realizowania celów? Co zrobić, kiedy wpadam w panikę? I czy warto wierzyć, że Bóg może wszystko?  Zobaczcie czego nauczyły mnie 3 cytaty z Biblii, które znalazłam w swoich starych pamiętnikach.

Zapraszam Was na nowy film!

Jeżeli podoba Wam się filmik i nie chcecie przegapić kolejnych, subskrybujcie mój kanał ;-)

Zobacz inne wpisy

9 komentarzy

 • Reply Bonita 15 listopada 2018 at 23:18

  Wielokrotnie gadałam i wielokrotnie się podnosiła. Ale On Był Zawsze Ze mną. Piwtazalam sobie nawet w tragicznych momentach, że chodxbym szła ciemną i straszna dolina , to TY Panie jesteś Zenona. Dosłownie tak było i zawsze ale to zawsze dałam radę. W najbardziej przerażających momentach. Os5atni dzień upadły w moi. Życiu, był w moim śnie. Jaka wchodzę na mszę do Koscoiola wi5ajsv Boga i przy wyjściu żegnając Go i Składając Pocałunek na Krzyżu, Jego twarz bardzo minimalistyczne się do mnie uśmiechnęła, a Jego Oczy na mnie Spojrzsly. . . . . Nie potrafię Tego Opisać Co Poczułam. Ale na pewno wiedziałam że tylko może być juz lepiej . . . I TAK SIE STALO I TAK JUZ JEST .DO DZISIAJ 🙂 KOCHAM CIĘ PANIE BOZE I ZA WSZYSTKO CI DZIEKUJE. POZDRAWIAM CIE MOIM DUZO LEPSZYM POSTEPOWANIEM I ZYCIEM. AMEN

 • Reply Klara 6 sierpnia 2017 at 20:58

  Dziękuję!
  Za to, że udostępniłaś go właśnie dzisiaj. Przez ostatni dłuższy czas, żyłam swoim życiem obok Boga, nie z nim. Proszę Go o znaki, On mi je daje, a ja cały czas nie umiem zaufać, oddać wszystkiego w Jego ręce. Twój filmik to kolejny kamyczek, dzięki mam nadzieję niedługo przechyli szalę nieufności :)

 • Reply Kornelia 30 kwietnia 2017 at 11:19

  Jolu, a możesz napisać w jaki sposób poznajesz ludzi, którzy mają żywą relację z Jezusem, a tymi, którzy jeszcze takiej relacji nie mają. Ktoś inny napisałby jak odróżnić chrześcijan od niechrześcijan ( jednak ja nie lubię tego określenia bo jest takie bez Nadziei, w sensie przekreślenia osoby by mogła odzyskać tę żywą relację). Chętnie usłyszę co masz do powiedzenia nt, temat bo naprawdę ciekawie się Ciebie słucha. Jeszcze jeśli mogłabyś napisać o czystości serca, co oznacza w Twoim życiu w każdej sferze życia! Pozdrawiam :-)

 • Reply monika 26 lutego 2017 at 11:17

  fajnie, że jesteś:)

 • Reply Ilona 25 lutego 2017 at 16:26

  Bardzo inspirujący filmik! Zauważyłam, że sama zbyt często szukam prostych rozwiązań (jeżeli cytat, to najlepiej z gotową interpretacją)… A tak naprawdę czasem wystarczy usiąść, przeczytać iii troszkę pomyśleć – spróbować odnieść naukę Boga do mojej obecnej sytuacji. Wtedy naprawdę dzieją się cuda! :)

 • Reply Marcin 15 lutego 2017 at 10:18

  Dziękuję za ten filmik.

 • Reply Clau 15 lutego 2017 at 00:12

  Kolejny świetny filmik! Ile czasu zajmuje Ci stworzenie takiego 7-minutowego filmiku?

 • Napisz coś od siebie