wideo

4 sytuacje w których warto być hejtowanym

18 października 2017

Wiedzieliście, że są sytuacje, w których hejt jest tylko dowodem na… SENS tego, co robicie? ;-) Oto one!

Znalazłam cztery takie sytuacje. W filmiku przedstawiam też niezawodny przepis na unikanie hejtu. Bo da się go uniknąć! Tylko… czy warto? ;-)

Mój filmik powstał w ramach projektu #JezusNieHejtował, realizowanego przez portal Aleteia.pl.

Jeśli chcesz na bieżąco dostawać informacje o nowych filmach, zasubskrybuj mój kanał na YouTube :-)

Zobacz inne wpisy

2 komentarze

  • Reply Ola Fasola 24 listopada 2017 at 10:38

    Hejt? Najczęęęściej jak wkraczam na tematy wiary. Np. ostatnio koleżanka w pracy żaliła się na to, ze jej córce ksiądz na religii powiedział, że antykoncepcja jest grzechem. Odpowiedziałam, że w sumie to miał rację i co miał im powiedzieć, skoro to była lekcja religii… Na co reszta moich współpracowników: „No to niech sobie ksiądz wychowa te wsystkie dzieci! Łooo gwałty, pedofilia, zlo, czarny rycerze, kosciół, gówno, shit” – i tak można dalej. xD ja już nie dyskutuje, bo to jest beka życia!

  • Reply Babcia Gawędziarka 19 października 2017 at 00:40

    Jolu, tak bardzo Ci dziękuję! <3 Założyłam swojego bloga niedawno i wciąż jestem pełna obaw, że przecież to nie jest idealne, że graficznie mogłoby być lepiej, że nie dysponuję tak świetnymi zdjęciami jak niektórzy i w ogóle ten mój blog nie wygląda niestety tak ładnie jak Twój i innych znanych blogerów :( Ale w kwestiach technicznych i informatycznych jest ze mnie totalna noga i wszystkiego uczę się małymi kroczkami. Zresztą to jest ogromna radocha jak zaczynam ogarniać podział na kategorie, tagi, zdjęcia i inne takie, podczas gdy na początku bałam się, że wordpress mnie zje i we wszystkim byłam przesadnie ostrożna. Ale przecież dopiero się uczę :D Właśnie mi to uświadomiłaś! Dziękuję! ????

  • Napisz coś od siebie