wideo

Spotkanie blogerów, piszących o Bogu

4 września 2015

Czy blogowanie może być modlitwą? Jak pisać o Tym, Który Gra w Duszy? Czy wiara może iść w parze z marketingiem? Ponieważ pytania te od dawna chodziły mi po głowie, postanowiłam zadać je szerszemu gronu blogerów, którzy piszą o Bogu.

W lipcu skrzyknęłam kogo mogłam i spotkaliśmy się w realu. o.Grzegorz Kramer, Piotrek Żyłka, Mateusz Ochman, Konrad Kruczkowski i Mikołaj Kapusta to tylko kilku z 25-osobowego grona nietuzinkowych blogerów, którzy zmieścili się tego dnia w Fundacji MALAK.

Blog do nieba na Facebooku >>

Trudno pisać mi dziś o wnioskach. Myślę, że największym owocem były spotkania twarzą w twarz. Przełamywanie lodów, uściski dłoni i dzielenie wątpliwości. Co z nich wyjdzie? Może cykl fascynujących spotkań, bez pompy i patosu, z naturalnymi różnicami zdań i radością, że łączy nas coś więcej, niż lajk. A może słoneczne wspomnienie. Bóg jeden wie!

Zobaczcie film!

Realizacja filmu: www.agnieszkagal.com

blog-do-nieba-grzegorz-kramer-i-mateusz-ochman blog-do-nieba-mikolaj-kapusta blog-do-nieba-przypraw-mnie-blog

Zobacz inne wpisy

9 komentarzy

 • Reply Paulina Karolina Sz. 14 lutego 2018 at 21:12

  A czy planujecie kolejne spotkanie poświęcone blogowaniu o Bogu? :)

 • Reply Vi&Raw 23 lutego 2016 at 16:17

  Cieszę się, że znalazłam dziś Twego bloga :) Lubię się otaczać osobami, które nie wstydzą się wierzyć w Boga :) Nie mogę się doczekać, aż przejrzę całe archiwum. Miłego dnia i powodzenia w konkursie na Bloga Roku.

 • Reply Marta 18 listopada 2015 at 20:17

  O rety! Ale wypas!
  Czy następnym razem ja też mogę do Was choćby zajrzeć? :)
  Pozdrawiam!

  • Reply Jola Szymańska 27 listopada 2015 at 10:07

   Marta, jasne! Oby udało się ten następny raz zorganizować :)

 • Reply Monika Kuster 25 września 2015 at 12:24

  Ale ekipa! Wow!

 • Reply elzbieta 8 września 2015 at 11:02

  Droga Jolu, w zasadzie przypadkiem ( bo z Gościa niedzielnego) dowiedziałam sie o Twoim blogu. Otwarłam i ….oniemiałam. Młoda dziewczyna a tyle dojrzałych, madrych i pieknych wypowiedzi. Ja juz jestem stara osoba, mam ponad 70 lat i przyznam Ci sie szczerze, ze zazdroszcze Ci tej relacji z Bogiem. Czy pozwolisz ze bede Cie odwiedzac i od czasu do czasu odezwe sie? Sama nie prowadze bloga bo nie potrafie go zalozyc. Kiedys go mialam, ale stary komputer „siadł” a teraz nie moge sobie z tym problemem poradzic. Chetnie bede Cie odwiedzac jesli pozwolisz. Pozdrawiam serdecznie i niech Bog ci błogoslawi.

  • Reply Jola Szymańska 5 listopada 2015 at 21:13

   Pani Elu
   ja również oniemiałam – w chwili, kiedy zobaczyłam tyle uśmiechniętych do mnie słów! :) Bardzo dziękuję i cieszę się, że Pani napisała! Zapraszam serdecznie w każdej chwili. Pozdrawiam bardzo ciepło z jesiennego Krakowa! Z Panem Bogiem :)

  Napisz coś od siebie