wideo

Wszystko o KINDLE’u. Czy warto kupować czytnik ebooków?

3 grudnia 2019

Czy warto kupować Kindle? Jaki model wybrać? Jak go używać? Od czego zaczać? Zapraszam na film o korzystaniu z czytnika ebooków.

Co mnie przekonało do Kindle’a? Jak go używać? Co warto wiedzieć przed zakupem? I jak „przebrnęłam” przez „Księgi Jakubowe”? ;) Dziś o czytniku ebooków, któremu naprawdę sporo zawdzięczam.

Co myślicie o czytaniu książek w tej formie? Przełamaliście się już do niej? ;)

_______________________

Zapraszam do subskrybowania mojego kanału YouTube. Jeżeli  chcesz, żeby nie ominął Cię żaden filmik, kliknij grafikę dzwoneczka – obok „subskrybuj”.

Pomożesz mi też, dodając napisy do filmów. Pod wybranym filmem wystarczy kliknąć trzy kropki z prawej strony i wybrać „Dodaj tłumaczenie”. W imieniu moich głuchych i niedosłyszących widzów, bardzo dziękuję!

Zobacz inne wpisy

1 odpowiedź

  • Reply Ela 20 grudnia 2019 at 17:34

    Dla mnie Kindle jest absolutnie niezastąpiony. Na początku się przed nim wzbraniałam, bo wiadomo, że na papierze przyjemniej i miło jest mieć kolekcję swoich ulubionych książek w biblioteczce… ale gdy zobaczyłam, jak szybko się czyta na tym urządzeniu, i jakie jest praktyczne nie mam ochoty już nigdy z niego rezygnować :) Mam je ze sobą zawsze w plecaku i czytam w każdej wolnej chwili.. Najlepsza jest dla mnie opcja podświetlenia i to, że mogę nawet czytać w łóżku po ciemku <3 To jeden z najlepszych wynalazków naszych czasów, nie żartuję!

  • Napisz coś od siebie