wideo

Mam dość religii? Wasze założenia na mój temat

29 maja 2019

O weryfikacji źródeł, „obliczu Kościoła” i… zasięgach. Odpowiadam na Wasze założenia na mój temat.

Jakiś czas temu zapytałam Was na Instagramie, co o mnie (i o moim życiu) myślicie. Oto, co z tego wyszło! :)

Jednocześnie mój stosunek do wszelkich założeń opisałam na IG, pod zdjęciem poniżej. Jestem ciekawa, czy macie podobnie? ;)

View this post on Instagram

Nowy film wjechał na kanał. Reaguję w nim na Wasze założenia na mój temat. Ogólnie założenia ludzi wokół na nasz temat nie powinny nas obchodzić, warto za to pracować nad własnymi założeniami na temat ludzi wokół. Lubimy zakładać, to naturalne. Jeśli lewak, to antykościelny idealista. Jeśli katolik, to konserwa bez szerszej świadomości. Jeśli katolik i lewak, to idiota. Jeśli bogaty, to wszystko dostał. Jeśli biedny, to przecież wystarczy, ze będzie się starał. Jeśli z dobrej rodziny, nie ma prawa popełnić błędu. Jeśli z rodziny nieudanej, to „wszystko jasne”. Jeśli mu się udaje, to pewnie miał szczęście. Jeśli się nie udaje – pewnie leń. A już najgorzej, jeśli zakładamy coś na własny temat, sami siebie zamykając w szufladce. Nie mam szans, nie nadaje się, jestem do dupy – znacie to? Ja znam świetnie. Dziś właśnie założenia mam w dupie. Cudze i własne. Polecam😊🔥😜 Link do filmu znajdziecie na Insta Story. A Wy na jakich założeniach łapiecie się najczęściej?😉 #prawda #falsz #krakow #czlowiek #jolaszymanska #frida #fridakahlo

A post shared by Jola Szymańska (@jola_szymanska) on

_______________________

Oczywiście, tradycyjnie zapraszam Was do subskrybowania mojego kanału YouTube. Jeżeli  chcecie, żeby nie ominął Was żaden filmik, kliknijcie grafikę dzwoneczka – obok „subskrybuj”.

Pomożecie mi też ogromnie, dodając napisy do filmów. Pod wybranym filmem wystarczy kliknąć trzy kropki z prawej strony i wybrać „Dodaj tłumaczenie”. W imieniu moich głuchych i niedosłyszących widzów, bardzo Wam dziękuję!

Zobacz inne wpisy

Zostaw komentarz

Napisz coś od siebie