wideo

Moja czerwcowa niedziela: duchowe zagadki i filozoficzne pytania

27 czerwca 2017

Zapraszam Was na niedzielnego vloga, którego nagranie trafiło na dominikański odpust. Co tam się działo! Ponadto w programie Gość Specjalny, duchowe zagadki i niezwykle intymna rozmowa dnia z moim Narzeczonym. Jesteście gotowi? ;-)

Vlogi to dla mnie ciężka sprawa, ale ponieważ tak bardzo Wam się podobają, zebrałam sie w sobie i znowu wyszłam na miasto z kamerą. Co z tego wyszło, a co nie? Zobaczcie sami:

Zobacz inne wpisy

2 komentarze

 • Reply Kasia Sz. 14 lipca 2017 at 22:24

  Nie wiem, czy komentarz się zapisze, bo mój komputer chodzi słabo i szwankuje. Przeczytałam Jolu Twój felieton o wakacjach introwertyka. Podobał mi się.

  Czasem jesteśmy zachęcani do tego, by zrobić coś na przekór sobie, swoim cechom, na przekór obawom i bywa, że to sprawia ból, rozczarowanie, przykrość. A nie tak jak miało być w założeniu. W założeniu miało być, że przełamujemy coś w sobie i ogłaszamy zwycięstwo.
  Nie chodzi o to, żeby czegoś nie odważyć się zrobić. Ale jak coś się nie sprawdza to dać sobie spokój. I o nic się nie obwiniać.

  Też bym się czuła samotnie w grupie nieznanych i roześmianych osób. To zawsze deprymuje i obniża nastrój.

  Życzę Tobie i Twojemu narzeczonemu jak najfajniej przeżytych miesięcy narzeczeństwa. I takiej dobrej radości z bycia z sobą. Pozdrawiam – Kasia.

  • Reply Jola Szymańska 18 lipca 2017 at 08:50

   Dziękuję Kasiu :) Tobie też wszystkiego dobrego życzę :)

  Napisz coś od siebie