wideo

Netflix: ulubione seriale i bajzel

6 stycznia 2018

Oglądacie seriale? Mam nadzieję. A nawet, jeśli nie, od dziś może się to zmienić! ;-)

Stylowe, śmieszne, z klimatem, historyczne, a może psychodeliczne – jakie są Wasze ulubione tasiemce?

W maju napisałam też tekst inspirowany netflixowym „Ania, nie Anna” o „Ani z Zielonego Wzgórza” – do przeczytania tutaj.

Żeby na bieżąco dostawać informacje o nowych filmach, subskrybuj mój kanał na YouTube :-)

Zobacz inne wpisy

3 komentarze

 • Reply Babcia Gawędziarka 30 stycznia 2018 at 14:58

  Jolu, polecam netfliksową „Serię niefortunnych zdarzeń”! Serial wierny książkowym pierwowzorom, świetnie zagrany i trzymający w napięciu. A styl serialowej Violetki jest przecudny, wydaje mi się, że trafia akurat w Twój gust ;) Serial ma dosyć wolno płynącą akcję, ale ja uważam to za walor – to dobre w naszym ekstremalnie nabodźcowanym świecie. Według mnie ten sam sposób stosuje w swoich filmach Woody Allen. W każdym razie serial jest wspaniały! :D

 • Reply Marta 11 stycznia 2018 at 15:44

  Dla mnie hitem jest Narcos :-)

 • Reply Poziomka 10 stycznia 2018 at 20:21

  Cześć! Na Netflixie mogę polecić: serial Outlander (pierwszy sezon mi się podobał – oprócz dwóch ostatnich odcinków, były troszkę za ciężkie), serial Riverdale (totalne odmóżdżenie, ale w ładnym wizualnie komiksowym klimacie), film Koneser, film Opowieści o rodzinie Meyerowitz, film Młoda Wiktoria (jak lubisz The Crown to na pewno Ci się spodoba) i ogólnie dokumenty – o Korei Płn, o Chasydach w Stanach, o minimalizmie.

  Chciałabym jeszcze dodać coś od siebie odnośnie Twoich wątpliwości w oglądaniu filmów z różnych źródeł – też uważam to za niewłaściwe. Tylko pamiętaj, że nie warto ograniczać się tylko i wyłącznie do Netflixa – bardzo ogranicza to horyzonty. Może zauważyłaś, że filmy stamtąd są hmmm w jednym, amerykańskim głównie stylu. W pewnym momencie poczułam się troszkę tym zmanipulowana. Dlatego teraz korzystam także z hbogo i innych serwisów vod (na polskich jest więcej mniej popularnych filmów). A także z kina :) :) :)

 • Napisz coś od siebie