wideo

Jak poczuć się lepiej. Sposób 1

25 kwietnia 2017

Poznajcie pierwszą z moich sprawdzonych metod!

Zobacz inne wpisy

3 komentarze

 • Reply Emilia 10 maja 2017 at 13:33

  Było mi niezmiernie wesoło obejrzeć ten filmik. Takie to prawdziwe wszystko, takie do serca przyłóż… Miód malina! :) Sama praktykuję podobne czynności i również polecam innym. Pogoda pod psem, ale dzięki Tobie Jolu jest mi dużo przyjemniej ;) Dziękuję za to, co robisz.

 • Reply Iza 30 kwietnia 2017 at 17:49

  Dzięki Jolu za podzielenie się swoim sposobem!
  Do tego sposobu dodaję (jak są chęci): patrzenie na gwiazdy, na niebo (jak jest choć trochę niebieskie to już jest super), nakładanie ubrań w których czuję się dobrze – dopasowane do nastroju bądź wręcz przeciwnie (np. pewnego dnia nałożyłam szpilki, które były w szafie i wcześniej ani razu ich nie nałożyłam – skupiłam się by wdzięcznie w nich chodzić, a nie na innych rzeczach), obejrzenie francuskiego filmu, zrobienie głębokich oddechów, napisanie do znajomych sms-a w stylu „Miłego dnia!”, chodzenie po sklepach i przymierzanie ubrań, butów, których bym zazwyczaj nie mierzyła, malowanie paznokci, słuchanie radia Trójki, robienie jak najdłużej planku (deski), skupianie się na uldze, radości, że dzięki tym chwilom mogę się zatrzymać, zrobić coś lżejszego. Wszystko mija i każda sytuacja, osoba czegoś uczy.

  „A po nocy przychodzi dzień” Budka Suflera
  „A po nocy przychodzi dzień,
  A po burzy spokój,
  Nagle ptaki budzą mnie
  Tłukąc się do okien…”

  Trzymaj się Piękna!

 • Reply Enka 30 kwietnia 2017 at 15:41

  Osobiście uważam, że piwo na smutki to nie jest dobry pomysł. Taki niewinny początek drogi do uzależnienia. Nie mówię, że u każdego, ale raz na x osób trafi się słabsza jednostka, która zacznie regularnie zapijać smutki, dlatego polecanie piwa na smutek budzi we mnie sceptycyzm :(

 • Napisz coś od siebie