wideo

„Pogromcy KatoMitów”, czyli jak przestać magicznie myśleć o wierze

28 grudnia 2018

O zagrożeniach duchowych. O seksie, zdrowiu i lekcjach religii. Czy wiecie już, jak reagować na kato-mity? Zobaczcie, jak podsumowali je księża.

Od początku listopada do końca grudnia na kanale Aletei ukazywały się odcinki „Pogromców KatoMitów” – filmowej serii, w której pięciu księży reaguje na mity, przekłamania i historie, związane z wiarą i Kościołem katolickim. Od dziś można zobaczyć je wszystkie – razem ze szczerym do bólu podsumowaniem.

Nad serią pracowałam od sierpnia tego roku. Przekonałam do projektu i odwiedziłam księży z Łodzi, Lublina, Warszawy i Katowic. Spędziłam wiele tygodni montując ich wypowiedzi. Mam nadzieję, że te odcinki pomogą nam wszystkim odświeżyć swoje myślenie o chrześcijaństwie.

 

Specjalna prośba do Was

Przy okazji, mam do Was prośbę. Jeśli znajdziecie chwilę czasu i ciut ochoty, proszę, pomóżcie mi w tworzeniu napisów do odcinków. Tak, żeby mogły je obejrzeć także osoby głuche i niedosłyszące. Aby to zrobić, wystarczy pod wybranym odcinkiem, w którym nie ma napisów, kliknąć trzy kropki z prawej strony i wybrać „dodaj tłumaczenie”. Z góry bardzo Wam dziękuję!

 

Życzę wesołego oglądania! ;)

Jeżeli jesteście ciekawi kolejnych moich filmów, zapraszam do subskrybowania mojego kanału YouTube. Jeżeli  chcecie też, żeby nie ominął Was żaden filmik, kliknijcie grafikę dzwoneczka – obok „subskrybuj”.

Zobacz inne wpisy

1 odpowiedź

  • Reply weronika 28 stycznia 2019 at 14:54

    Mają ciekawe opinie

  • Napisz coś od siebie