wideo

Q&A: praca, joga, homoseksualizm

23 października 2018

Zupełnie otwarcie odpowiadam dziś na kilka pytań, które często zadajecie :)

A jakie jest Wasze zdanie? I czy jesteśmy w stanie na te tematy w ogóle rozmawiać? Dajcie koniecznie znać w komentarzach. I do zobaczenia!

Jak zawsze, polecam Wam też:

Jeżeli jesteście ciekawych kolejnych moich filmów subskrybowanie mojego kanału YouTube. Jeżeli  chcecie, żeby nie ominął Was żaden filmik, kliknijcie grafikę dzwoneczka obok „subskrybuj” ;)

Zobacz inne wpisy

1 odpowiedź

  • Reply Kuba 23 października 2018 at 13:19

    Napiszę o dwójce moich Przyjaciół. Jednego można określić jako „Diabełek”, drugiego jako „Aniołek”. Diabełek jest bardzo rozrywkowy, ma szalone pomysły, czasem (zwłaszcza po alkoholu) głupie i niebezpieczne. Nie raz dzień po imprezie wstydziłem się przed samym sobą, że dałem się namówić Diabełkowi na jakieś wariactwo. Jak imprezujemy z Aniołkiem, to przynajmniej jestem spokojny, że nie dam się namówić Diabełkowi na nic niebezpiecznego. Dam się namówić na jakieś wariactwo, ale Aniołek powstrzyma mnie przed przekroczeniem granicy bezpieczeństwa lub inną totalną głupotą. Diabełek ma dzieci, Aniołek nie. Gdybym miał swoje i musiał na jakiś czas je powierzyć któremuś z moich kolegów, bez wahania poprosił bym Aniołka. Jest bardzo odpowiedzialny, przyzwoity, kulturalny, można na niego liczyć. Jest najbardziej godnym zaufania facetem jakiego znam. Aniołek jest gejem, niewierzącym.
    Żeby nie było wątpliwości – ja NIE jestem gejem, nie jestem partnerem Aniołka.

  • Napisz coś od siebie