wideo

Wnioski po wakacjach i czekoladowy krzyż

12 maja 2017

Właśnie wróciłam z urlopu. Kilka dni w Gdańsku pomogło mi się wreszcie zresetować. Dziś opowiadam o moich wnioskach, zmęczeniu i… prezentach, którymi obsypali mnie przyjaciele.

Czekoladowy krzyż, nowy jednorożec i pastelowy masażer – takie są moje pamiątki z wakacji. Oczywiście, zaraz obok wspomnień. Zapraszam Was na nowy film :-)

Zobacz inne wpisy

5 komentarzy

 • Reply Karolina 25 maja 2017 at 14:02

  Nic nie napiszesz, nic nie odpowiesz? A może ciebie to bawi, co? Potrafisz wyjaśnić swoje zachowanie czy będziesz teraz taką zatwardziałą wojowniczką udającą, że nic takiego się nie stało. Daj się poznać Jolu. Jaki jest cel tego, co robisz?

 • Reply Karolina 18 maja 2017 at 19:00

  są jajeczka z czekolady, są baranki z czeko, to dlaczego krzyż nie oże być także z czeko. no najlepiej w tej ulubionej mlecznej, a może białej z orzechami. W ogóle to kościół powinien być cały z czekolady. I powinny go strzec różowe jednorożce! Tak Jolu?

 • Reply Karolina 18 maja 2017 at 18:53

  Jolka prowokatorka! Jednorożce i wszystko jasne. A może w tym jest właśnie klucz by paradować z czekoladowym krzyżem i jednorożcem na scenie wołając jestĘ katoliczką ! Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść … ZDROWIA!

 • Reply Karolina 18 maja 2017 at 18:01

  Czuję się strasznie gdy ktoś pokazuje krzyż z czekolady i tym się chwali. Chyba coś poszło nie tak i to bardzo nie tak! Życzę dużo modlitwy i mocno zastanowienia się nad sobą. Bez obrazy. Może nikt ci nie powiedział, ale mocno przesadziłaś! Nie idź tą drogą bo to nie jest dobre. Pewnie nie lubisz jeśli zwraca ci się uwagę, ale robię to czysto z polubienia twoich wcześniejszych wypowiedzi. Dziś nie kupuję tego i jeśli to dalej ma tak wyglądać nie będę więcej zaglądać! Z modlitwą!

 • Reply TOJA 13 maja 2017 at 21:23

  Jeden za fajniejszych filmików, które ostatnio dodałaś. Naprawdę, jest bardzo pozytywny i w pewnym momencie (jeszcze przed tym jak powiedziałaś, że mówisz wszystko bez ładu i składu) pomyślałam, że wszytko jasno i prosto mówisz, szczególnie o tym byciu poetą. Tak właśnie może być, że gdy czujemy, że mówimy rzeczy subiektywnie „bez sensu”, które są plątaniną dla nas, mogą być one czymś genialnym dla kogoś innego.
  „Moc w słabości się doskonali”
  Dzięki za filmik! Pozdrawiam, trzymaj się i powodzenia! ;)

 • Napisz coś od siebie