Współpraca

Razem z moimi odbiorcami tworzymy konglomerat wrażliwych realistów. Nie wszyscy z nas są wierzący, nie wszyscy mają jednakowe poglądy. To, co nas wyróżna, to otwartość na drugiego człowieka. I na samego siebie.

Chcemy mieć kontakt z rzeczywistością, żyć w niej i reagować na nią. Chcemy rozmawiać. Zależy nam na mądrych i silnych relacjach, na bliskości. Ale chcemy się też dobrze bawić i cieszyć – nie tylko małymi rzeczami :)

Dlatego współpracuję z otwartymi na nas redakcjami, markami i wydawnictwami.

Moje kanały to:

 

Jak może wyglądać współpraca ze mną?

  • Współpraca z markami

Chętnie polecam moim widzom ładne, stylowe i proste rzeczy. Czasem są to ubrania, czasem elementy wnętrza. Kocham rośliny i lubię ciekawe miejsca. Jeżeli Twój produkt lub miejsce wpisze się w mój internetowy świat, chętnie pokażę je moim widzom w formie zdjęciowej lub filmowej relacji, recenzji, lub wzmianki w social mediach.

  • Współpraca z wydawnictwami

Jeżeli chodzi o książki i magazyny, jestem strasznie wybredna. Ale można polecić mi planowaną książkę. Zaproponować mi prowadzenie spotkania autorskiego. Albo umożliwić mi przeprowadzenie wywiadu z ciekawym autorem.

  • Współpraca z redakcjami

Jestem na stałe związana z (cudowną zresztą!) redakcją portalu Aleteia.pl. Ale jestem też otwarta na pisania lub nagrywanie w innych miejscach i na inne tematy. Interesują mnie: Dialog. Duchowość (szeroko pojęta). Kultura. Człowiek. Kobiecość. Tematy, które poruszałam dotąd znajdziesz pod tym linkiem.

 

Może masz jeszcze inny pomysł?

Napisz!