wideo

ZAUFANIE DO PSYCHOTERAPEUTY? Odpowiadam na Wasze pytania

30 stycznia 2020

Czy psychoterapeuta ocenia nasz światopogląd? Jak rozmawiać z nim o intymności? I czy (oraz kiedy) można mu zaufać?

Zapraszam Was na kolejny film o psychoterapii. Poprzednie znajdziecie na zebrane na specjalnej playliście albo na tej stronie, pod tagiem „psychoterapia”. Dotąd opowiadałam o tym, dlaczego poszłam na psychoterapię, ile ona trwa i ile kosztuje, a także, jak wpływa na moje relacje rodzinne i związek.

Cieszę sie, że ten temat tak Was zainteresował. Pamiętajcie tylko, że nie jestem psycholożką ani psychoterapeutką. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i obserwacjami, ale nie mam tej wiedzy i doświadczenia, które mają specjaliści. To do nich kierujcie swoje wątpliwości :)

W dzisiejszym filmie bardzo chciałam Was zachęcić do szczerej rozmowy z psychoterapeutą. Szczególnie, jeśli nie czujecie się w relacji z nim komfortowo. Zaufanie to nie jest prosta sprawa :)

_______________________

Zapraszam do subskrybowania mojego kanału YouTube. Jeżeli  chcesz, żeby nie ominął Cię żaden filmik, kliknij grafikę dzwoneczka – obok „subskrybuj”.

Pomożesz mi też, dodając napisy do filmów. Pod wybranym filmem wystarczy kliknąć trzy kropki z prawej strony i wybrać „Dodaj tłumaczenie”. W imieniu moich głuchych i niedosłyszących widzów, bardzo dziękuję!

Zobacz inne wpisy

Zostaw komentarz

Napisz coś od siebie