wideo

Jak zrobić sobie selfie z Papieżem Franciszkiem?

6 lutego 2018

To nie żarty! Papież naprawdę zrobił sobie z nami zdjęcie. Podobną szansę ma każde małżeństwo do dwóch miesięcy po ślubie kościelnym.

Przed Wami druga część naszej rzymskiej wyprawy. W pierwszym vlogu odwiedziliśmy Koloseum. Tym razem… samego Papieża :-)

Żeby na bieżąco dostawać informacje o nowych filmach, subskrybuj mój kanał na YouTube :-)

Zobacz inne wpisy

2 komentarze

 • Reply Maria 12 lutego 2018 at 18:33

  To jest gość! :) Darzę go ogromną sympatią

 • Reply Kasia Sz. 6 lutego 2018 at 22:38

  Jolu, ta muzyczka na filmie, jeden z utworów, to „La foule” („Tłum”) wykonywana w oryginale przez Edith Piaf. Podoba mi się! Teraz ciągle jej słucham jak usłyszałam na tym filmiku. Najlepiej – według mnie – brzmi w wykonaniu Mireille Mathieu. Słuchałam interpretacji Justyny Steczkowskiej, Michała Bajora, Patrici Kaas, ale jednak Mathieu śpiewa tak porywająco, soczyście i z pewnym zatraceniem, choć może dla innych takie wersje trącą myszką.

  Selfie z papieżem to super pamiątka!

  Kiedyś był tu filmik zatytułowany „Modlitwa przy bakaliach”. Coś tak. No więc można na „Starym Kleparzu” kupić sobie do modlitwy :-) owoce w czekoladzie deserowej. Tam są trzy stoiska ze słodyczami. Dwa koło siebie, inne w głębi. Dobre są rodzynki w czekoladzie z nalewki, skórka pomarańczowa w czekoladzie i jabłko w czekoladzie (mięciutkie, aksamitne i kochane, sprzedawane jako krążki). Nie wiem jak smakuje imbir (także w czekoladzie) i żurawina. Nie próbowałam.

 • Napisz coś od siebie